Naše úspěchy

13.9. Pňov 

Petra a Lex - agility L - 3. místo- tunelář L - 5. místo

31.8. Měchenice

Hanka a Peggy - 3. a 2. místo

Karolína Válová + Arry  - 1. běh 1. místo 2. běh- 3. místo

2.8. Trutnov

Petra a Lex -  2. běh 5. místo

 

7.6. Trmice 

Petra a Lex -  1. běh 2. místo, 1. běh 1. místo (celkově 2. místo)

Kája Doskočilová + Maya
7.6. Nymburk - Jumping 5. místo
28.6. Měchenice - 3.místo, 4.místo
16.8. Lysá nad Labem - 1. běh 2.místo, 2.běh 3.místo

Karolína Válová + Arry
7.6. Nymburk - Jumping L- 5. místo, Agility L- 1. místo
28.7. Měchenice - 4.místo, 3.místo
31.8. Měchenice - 1. běh 1. místo 2. běh- 3. místo
Hopsání pod Radobýlem - Litoměrice - L-open, 1. místo, 1. místo ve hře Top tunelář, Celkově 2. místo

Petra Prokešová a Lex
7.6. Trmice - 1. běh 2. místo, 1. běh 1. místo (celkově 2. místo)

Vladimír Hlinka a Iki
28.7. Měchenice - 4.místo

Hanka a Peggy
28.6. Měchenice - 2.místo, 3.místo
31.8. Měchenice - 3. a 2. místo

Irena Doskočilová + Fanny
16.8. Lysá nad Labem - 2.běh 5.místo

Katka Růžičková + Nela
30.8. Horní Počernice - 1.běh 3. místo, dvě zkoušky na Výborně, celkově v součtech 3. místo, splnění podmínek pro přestup do vyšší kategorie A2

Kristýna Růžičková + Ashley Tlapky v rose (Iris)
30.8. Horní Počernice - 1. běh - 3. místo, 2.běh - 2.místo, 3.běh - 1 místo, tři zkoušky na výborně, v součtech celkově 1. místo! splnění podmínek pro přestup do vyšší kategorie A2

 

24.5 Ondřejov

Karolína Válová a Arry - celkově 1. místo

Eliška Buzková a Lája - 24.5. Ondřejov, 1. běh 1. místo, 2. běh 4. místo - celkově 1. místo

Lucka Brilová a Best - 24.5 Ondřejov 1.běh 1.místo, 2.běh 1.místo, celkově 1.místo

Ládík Hlinka a Iki - 24.5 Ondřejov - 1.běh 1.místo, 2.běh 4.místo, celkově 2.místo

Hanka Mal a Peggy - 24.5 Ondřejov - 1.běh 1.místo, 2.běh 2.místo, celkově 2.místo

Kája Doskočilová  Maya - 24.5. Ondřejov - 1.běh 2.místo 2.běh 3.místo a celkově 3.místo

Renata Kalcovská a Teena - 24.5 Ondřejov - 1.běh 3.místo, 2.běh 2.místo, celkově 3.místo

Linda Lašková a Layla - 24.5. Ondřejov - 1.běh 5.místo, 2.běh 2.místo, celkově 4.místo

Tomáš Kučera a Laura - 24.5 Ondřejov - 1.běh 4.místo

10.5. Beroun

Petra Prokešová a Lex - 1. běh 5. místo

3.5. Vikýřovice

Petra Prokešová a Lex - 1. běh 3. místo, 2. běh 5. místo (celkově 4. místo)