Vaše dotazy

Agility Ondřejov

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda už cvičite agility ( nevím zda fungujete běhen zimy)a jestli cvičíte o víkendu. Přijíždím sem pravidelně ve čtvrtek večer, takže by se mi jednalo o pátek, sobotu či neděli dopoledne, máte v tomto čase nějaké tréninky? Děkuji za odpověď

Re: Agility Ondřejov

Dobrý den, cvičíme soboty. Kontaktujte nás prosím na mailu andy.katka@seznam.cz

Ondřejovské agiliťení

Dobrý den,
budou tenhle rok závody jestli jo kdy tak přibližně budou propozice

dotaz na treninky

Dobrý den,

chtěla bych se prosím zeptat, zda ještě máte místo na agility. Mám dva bordíky, se starší jsem k vám již před lety chodila. Jsou prosím tréninky v sobotu v 10,30, jak máte uvedeno v novinkách a jak dlouho trvají?
Děkuji za odpověď
Zuzana

Re: dotaz na treninky

Hezký den Zuzko,
ano, tréninky jsou v sobotu od 10:30 na hřišti u hvězdárny. Tréninky trvají podle počtu psů, momentálního jejich rozpoložení, teploty... Minimálně hodinu, obvykle o něco déle.
Sebou přibalit dobrou náladu :)

Jen se zeptat

Dobrý den,
co je to v té přihlášce ten jaký máte tým?
Děkuji za odpověd :)

agi tréninky

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda bych k Vám mohl jezdit na agi tréninky, nebo již máte plnou kapacitu.V minulosti jsme na agi chodili, ale to bylo v Praze, teď bydlím ve Stříbrné Skalici a chtěl bych s agi zase začít, po delší pauze.Předem Vám děkuji za odpověď.

Přeji hezký zbytek dne,
Karel a Coffee :)

Re: agi tréninky

Dobrý den, teď jsme se vrátili z výcvikových táborů a tréninky opět začnou probíhat. Klidně se přijďte podívat, první hodina je ukázková zdarma :) Věřím, že se vám v našem týmu bude líbit. :) Tento týden je kvůli velkým vedrům trénink od 9:00 jinak je v pravidelných časech od 16:00.
Budeme se na vás těšit,
Hezký den! :)

agility, úplný začátečník

Dobrý den, mám ročního pejska australského ovčáka a ráda bych s ním zkusila agility. Chtěla jsem se zeptat, zda pořádáte kurzy i pro úplné začátečníky, popřípadě kdy se konají a kolik stojí lekce. Předem moc děkuji za odpověď

Re: agility, úplný začátečník

Dobrý den, bereme i úplně začátečníky. Důležité je, aby pejsek měl alespoň základ poslušnosti (tedy aby neutíkal a dal se přivolat) :) Teď máme více začátečníků, takže jste zvolila skvělou dobu. Můžete se zařadit do skupinky. První hodina je ukázková zdarma, další lekce jsou za 150,- případně si lze předplatit permanentku. Lekce se konají od 13:30 v sobotu. :) Na první hodinu si nezapomeňte očkovací průkaz. Budeme se na vám moc těšit! :)

Přidat nový příspěvek